agnieszka_kinder

Radca prawny, partner założyciel

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, członek zarządu Toruńskiego Stowarzyszenia Alliance Francaise.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

specjalista z zakresu prawa pracy, posiada znaczne doświadczenie w tworzeniu regulaminów organizacyjnych, regulaminów pracy, wynagradzania i premiowania oraz układów zbiorowych pracy (w tym również w Zakładach Pracy Chronionej), w przygotowywaniu dokumentacji pracowniczej, w nawiązywaniu, ustalaniu i rozwiązywaniu stosunków pracy w trybie kodeksowym oraz tzw. ?zwolnień grupowych?, w tworzeniu regulaminów i funkcjonowaniu rad pracowniczych, w sporządzaniu umów łączących zarządców ze spółkami kapitałowymi, w optymalizacji czasu pracy w zakładzie pracy, w postępowaniach kontrolnych i pokontrolnych przed Państwową Inspekcją Pracy, w praktycznym stosowaniu tzw. ?ustawy antykryzysowej?

specjalista z zakresu prawa oświatowego, posiada znaczne doświadczenie w praktycznym stosowaniu ?Karty Nauczyciela?, w szczególności w nawiązywaniu oraz rozwiązywaniu stosunków pracy z grupą zawodową nauczycieli, współpracuje z dyrektorami szkół publicznych i prywatnych (szkoły podstawowe, gimnazja),

specjalista z zakresu prawa spółdzielczego, posiada znaczne doświadczenie w bieżącej obsłudze spółdzielni, w przygotowywaniu projektów uchwał organów spółdzielni, regulaminów oraz w postępowaniu wewnątrzspółdzielczym.

Oddział Starogard Gdański

A. KINDER K. KINDER A. GIERAT RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA

Chojnicka 53
83-200 Starogard Gdański

tel.: (058) 531 60 23

e-mail: kancelaria.oddzial@akkinder.com
Toruń

A. KINDER K. KINDER A. GIERAT RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA

Szosa Chełmińska 176 lok. 7
87-100 Toruń

tel.: (056) 654 47 80

e-mail: kancelaria@akkinder.com