Aktualności

W niniejszym dziale staramy się na miarę naszych możliwości i czasu którym dysponujemy przedstawiać Państwu najistotniejsze w naszej ocenie informacje związane z dynamicznie  mieniającym się stanem prawnym jak również orzecznictwem oraz komentarzami towarzyszącymi zmianom. W celu urozmaicenie lektury staramy się również zamieszczać informacje o wydarzeniach istotnych ze względu na działalność Kancelarii, w tym również pozamerytoryczną.

Zapraszamy do lektury.

Zaprawszamy Państwa serdecznie do nowej siedziby kancelarii w Toruniu pod adresem przy ul. Szosa Chełmińska 176 lok. 7.

W dniu 9 stycznia 2015 r. w Toruniu odbył się I Salezjański Turniej Halowej Piłki Nożnej Maximus Broker Cup. Kancelaria znalazła się w gronie współorganizatorów oraz sponsorów Turnieju. Kancelaria ufundowała nagrodę za III miejsce.

W meczu Drużyny Sponsorów z Zespołem Gwiazd Turnieju wystąpił Krzysztof Kinder ? Radca Prawny, Partner Zarządzający.

Impreza ma charakter cykliczny. Jej zadaniem jest promowanie sportu, w szczególności piłki nożnej wśród najmłodszych. Zwycięzcą pierwszej edycji Turnieju został zespół SALOS I Toruń.

Ponownie mamy przyjemność poinformować, iż w ramach Akademii Innowacyjnego Biznesu, powołanej przez współpracujący z kancelarią podmiot Akrosoft sp. z o.o. sp.k.,  członkowie zespołu kancelarii radca prawny Krzysztof Kinder i radca prawny Jakub Kruszkowski przeprowadzili szkolenie w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Toruniu dotyczące standardowych i nowatorskich rozwiązań w zakresie dochodzenia należności od kontrahentów.

Z przyjemnością informujemy, iż członek zespołu kancelarii Pani Ewa Gołębiewska-Nowa spełniła ustawowe wymagania i uzyskała uprawnienia umożliwiające wykonywanie zawodu radcy prawnego. Gratulujemy.

Z przyjemnością zapraszamy na kolejną konferencję organizowaną w ramach Akademii Innowacyjnego Biznesu przez współpracujący z kancelarią podmiot Akrosoft sp. z o.o. sp.k. Członek zespołu kancelarii partner radca prawny Agnieszka Kinder przedstawi problematykę umów o pracę na czas określony w świetle aktualnych przepisów prawa. Wystąpienia w ramach konferencji będą dotyczyły również specjalistycznych rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorców, w szczególności w zakresie zarządzania i księgowości.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w konferencji zapraszamy w dniu 28 maja 2015 r. o godzinie 9:15 do "Hoteliku Centrum", ul. Kamionka 24, 87-301 Brodnica.

Oddział Starogard Gdański

KINDER KRUSZKOWSKI GIERAT RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA

Chojnicka 53
83-200 Starogard Gdański

tel.: (058) 531 60 23

e-mail: kancelaria.oddzial@akkinder.com
Toruń

KINDER KRUSZKOWSKI GIERAT RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA

Szosa Chełmińska 176 lok. 7
87-100 Toruń

tel.: (056) 654 47 80

e-mail: kancelaria@akkinder.com